КОШТИ МАЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ТІЛЬКИ ЗА ЦІЛЬОВИМ ПРИЗНАЧЕННЯМ

Дата: 13.08.2019 13:19

Пріоритетними напрямками діяльності Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради є забезпечення соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям із дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. У перші дні серпня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Старосинявського ЦСССДМ Інною Шуляк здійснено виїзди в с. Адампіль, с. Паплинці, с. Пасічна, с. Липки. В ході проведеної роботи відвідано 12 сімей, в яких виховується 32 дитини.

У результаті відвідування даних сімей обговорено питання з членами сімей щодо: відповідального батьківства, поліпшення житлових умов для комфортного проживання дітей, попередження сімейного неблагополуччя, попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми і недопущення порушень прав дітей, щодо раціонального використання державної допомоги при народженні дитини.

Сім’ї, які отримують державну допомогу при народженні дитини, попереджені про те, що вразі не цільового використання коштів допомога може бути ПРИПИНЕНА.

За інформацією Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Старосинявьської селищної ради.