ПРОВЕЛИ БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩА У с.Гончариха

Дата: 09.08.2019 16:12

Мешканці с.Гончариха самоорганізувалися на суботник і власними силами провели благоустрій сільського кладовища. У 2018 році згідно договорів соціального партнерства Старосинявської селищної ради із Благодійним фондом «Разом з КЕРНЕЛ» встановлено нові ворота на кладовищі в с.Гончариха, а цього року запланували встановити 80 м нового паркану для обгородження цієї території. Про це було детально обговорено із менеджерами БФ "Разом з КЕРНЕЛ" на зустрічі мешканців села.

Щоби пришвидшити такі роботи із благоустрою мешканці с.Гончариха спільно із в.о. старости сіл Паплинці, Гончариха Юрієм Скакуном та селищним головою Віталієм Здебським, який є жителем с.Гончариха, організували роботи із наведення благоустрою на території місцевого кладовища: вирізку молодняку дерев, очищення від сухостою, обкошування трав, які спричинили зарослі після частих літніх дощів. До наведення благоустрою долучилися рятувальники Старосинявського сектору ДСНС в Хмельницькій області.

Старосинявська селищна рада дякує керівництву Благодійного фонду "Разом з КЕРНЕЛ", особисто кожному мешканцю населеного пункту за проведені роботи із благоустрою, за активну та цілеспрямовану працю на розвиток свого рідного села, висловлює подяку: Миколі Возному, Євгенію Омельчуку, Людмилі Омельчук, Василю Грачу, Любові Пікульській, Олександру Лісовому, Тетяні Здебській, Валентині Євсютіна, Олександру Закревському, Світлані Брояці, Ярославу Колісниченку, Юрію Остреноку, Івану Рудому.

Жителі с.Гончариха вдячні керівництву БФ "Разом з КЕРНЕЛ", менеджерам Олені Романенко, Вадиму Муравському та селищному голові Віталію Здебському за надану допомогу та підтримку з важливих питань благоустрою населеного пункту.

Роботи із встановлення паркану на кладовищі виконав ФОП «Стеблін В. Г.» на суму 26,5 тис. грн. згідно соціальної угоди селищної ради із Благодійним Фондом «Кернел». Активно підтримав жителів села у виконанні робіт із благоустрою депутат селищної ради Михайло Ганах, котрий надав техніку для підвозу води та спеціальну вантажопідйомну техніку - навантажувач для планування території кладовища. Паркан встановили спільними силами.

В.о. старости сіл Юрій Скакун.

Коментарі:

Небайдужий громадянин
2019-08-12 10:30:00

Гарний приклад підприємцям-депутатам (крикунам), як організувати конкретну справу, щоб було про що звітувати. Респект!