Фото без описуУ селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 18 жителів громади, які зверталися з проблемними питаннями сьогодення:

• Індивідуальні підключення до мереж водопроводу по вул. Міцкевича, Лінійна, Романенка у смт Стара Синява;
  • обговорення питання про поточний ремонт доріг – висипання щебенем ділянок сільських доріг по вул.Набережна в с.Іллятка, с.Хутора Дашківський;
  • оформлення права власності на земельні ділянки в с.Щербанях, с.Паплинцях; с.Яблунівка, с.Заставці;
  • налагодження водопостачання по вул. Заводській, 107 в;
  • надання послуг КП «Старосинявський центральний водоканал №1» щодо відкачування нечистот;
  • вирішення питання освітлення вул. Гвардійської смт Стара Синява;
  • обкошування місць біля автобусних зупинок, за які несуть відповідальність філія «Старосинявський райавтодор» ДП «Хмельницький облавтодор»;
  • встановлення труби для водогону по вул.Кривоноса смт Стара Синява.

Доручено керівникам відділів та комунальних підприємств селищної ради вивчити поставлені питання, обґрунтувати та надати роз’яснення щодо їх вирішення; враховуючи економічне обґрунтування – виконати завдання.

Відділу земельних відносин – представити зразки заяв для громадян для оформлення земельних ділянок; КП «Старосинявський комунгосп» - організувати роботи із вивезення певної кількості щебеню для висипання окремих ділянок вуличних сільських доріг.

У роботі прийому взяли участь: заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба, директор КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук; начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук; начальник відділу (Інспекції) ДАБК Олег Ніколаєць.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями, які вирішено в індивідуальному порядку.

Прес-служба ОТГ.