ЛІКВІДОВУЮТЬ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА

Дата: 22.07.2019 17:04

Для попередження аварійних ситуацій на автодорогах та населених пунктах, які входять до складу Старосинявської селищної ради, силами рятувальників Пилявської місцевої пожежної команди за допомогою наявної техніки проводяться роботи щодо видалення аварійних дерев, які загрожують нормальній життєдіяльності жителів громади. Зокрема роботи, щодо видалення таких дерев проводяться на території Олексіївського сільського кладовища та обабіч автодороги між селами Миколаївка та Олексіївка.

До селищного голови поступають заяви громадян щодо надання дозволу на ліквідацію аварійних (сухих) дерев, котрі загрожують падінням на будівлі, автошляхи. Заяви розглядають на засіданнях виконавчого комітету селищної ради, приймається рішення щодо їх видалення. Для вирішення цих питань залучено працівників та техніку комунальних підприємств селищної ради та місцевих пожежних команд.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)