ОНОВИЛИ КВІТНИКИ В ЦЕНТРІ ГРОМАДИ

Дата: 15.07.2019 17:30

На звернення голови громади Віталія Здебського щодо належного озеленення центру громади працівники селищної ради спільно із працівниками КП «Старосинявський комунгосп»   оновили квітники в центрі Старої Синяви: біля тротуарів на  вул. Івана Франка та  Грушевського.  Виявили бажання допомогти в озелененні жителі центру громади, депутат районної ради, голова депутатської фракції в районній раді Микола Маліновський, працівники КП «Старосинявський районний Будинок культури», Заставецької місцевої пожежної команди.

У центрі містечка  у квітниках, що розміщені на площі та центральній вулиці селища Грушевського та Івана Франка, висаджено більше 200 кущів чорнобривців та айстрів, сальвії червоної, бальзаміну. Ці літні квіти добре приживаються і цвітуть до перших морозів. Щоби вони постійно квітнули – потрібен постійний догляд: регулярне поливання, підживлення. Кожного року у квітники висаджували різні квіти, але вони не приживалися належним чином без регулярного догляду.

Тому Старосинявська селищна рада звертається до керівників організацій, мешканців краю, підприємців з проханням упорядкувати прилеглі до будівель території, доглянути квітники, що поряд з приміщеннями, доглянути квіти, які є окрасою містечка.

Варто зауважити, що дотримуватися правил благоустрою повинен кожен мешканець громади, від цього залежить чистота і порядок на території. За основу  забезпечення  належного благоустрою  на території Старосинявської громади взято Правила благоустрою населених пунктів селищної ради , які затверджено на сесії.  Котрі є обов’язковими для виконання кожним мешканцем, власником будівлі, господарського двору чи торгового закладу.   Тому  КП  «Старосинявський комунгосп» нагадує мешканцям багатоповерхівок і домогосподарств  про дотримання  Правил благоустрою, попереджає, що за порушення та засмічення прилеглих територій  штраф 340  грн.

Прес-служба ОТГ.