Хмельницька область, Хмельницький район

У ЩЕРБАНЯХ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ

Дата: 15.07.2019 15:53

Голова   громади  Віталій Здебський  зустрівся із жителями села Щербані під час загальних зборів громадян, щоби обговорити проблемні питання земельного напрямку та  актуальні для місцевих мешканців проблеми. Участь у сходах сіл  взяли: в.о. старости сіл Заставці, Чехи, Щербані, Ілятка, Красносілка Сергій Свириденко,  депутат селищної ради Ганна Сивопляс, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, заступник начальника відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба та 45 мешканців населеного пункту.

Голова громади Віталій Здебський  ознайомив присутніх із процесом передачі земель із державної у комунальну власність селищної ради, обговорили юридичні аспекти втілення в життя намічених проектів та виділення пасовищ. Заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба надала роз’яснення щодо приватизації земельних ділянок, які знаходяться в користуванні громадян, але не оформлені; земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту та передані громаді єдиним масивом, що зумовлює усіх громадян разом приватизовувати земельні ділянки.

Серед активного обговорення  життєвих питань громада села надала пропозиції розробити проект з будівництва водогону в селі та розглянути можливість проведення електроопалення.  Оприділились на двох напрямках  робіт – розробити проект по будівництву водогону у селі Щербані та  виділенні ділянок землі під громадські пасовища.

Селищний голова поспілкувався із громадою села, обговорили питання благоустрою та можливі шляхи реалізації обраних напрямків.

Ганна Сивопляс, секретар зборів.