ЛІКВІДОВАНО ПРОРИВИ В ЦЕНТРІ СЕЛИЩА

Дата: 16.07.2019 15:27

Сталися прориви мереж водогону на території Старосинявської центральної районної лікарні, на вулиці Толстого та надійшла заява про ремонт каналізаційної мережі на вулиці Ватутіна у Старій Синяві. Голова громади Віталій Здебський направив працівників КП «Старосинявський центральний водоканал №1» на об’єкти. Керівник КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш організував техніку для ліквідації наслідків проривів. Роботи розпочалися зранку і тривали до вечора у зв’язку із значними обсягами робіт. Поломки ліквідовано.

Сталася поломка каналізаційних мереж по вул.Ватутіна у Старій Синяві. Силами працівників комунального підприємства Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» оперативно проведено ремонт каналізаційних мереж і ліквідовано наслідки.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1».