СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 14.06.2019 19:25

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий  прийом громадян. На прийомі побувало семеро  жителів  багатоквартирних будинків вул.Івана Франка зі Старої Синяви, які зверталися з приводу налагодження планомірної чіткої та контрольованої співпраці із працівниками КП «Старосинявський центральний водоканал №1» щодо відкачування рідких побутових відходів із центрального септику, куди зливаються нечистоти із кожної квартири.

Питання стосувалося оплати вивезення побутових рідких нечистот згідно показників водяного лічильника, справедливої оплати за послуги відкачування, оскільки відомі випадки, що є жителі квартир, котрі не оплачують за вивіз нечистот.

Це  питання взято селищним  головою на особистий контроль. Доручено першому  заступнику  селищного голови з питань  діяльності виконавчих  органів ради Андрію Карпушину очолити комісію по вивченню житлово-побутових проблем в багатоквартирному  будинку та  спільно із КП «Старосинявський ЦВК №1»  розробити методи співпраці з населенням в цьому напрямку.

У роботі прийому взяли участь: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин,  директор КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш, начальник організаційно-кадрового відділу апарату селищної ради Любов Яцишина.

Відділ організаційно-кадрової роботи.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)