Фото без описуСьогодні делегація представників із  14 об’єднаних територіальних громад Хмельницької області  відвідала Старосинявську ОТГ в рамках співпраці та ознайомлення із методами праці сучасного центру надання адмінпослуг, що cтворений у нашій громаді за підтримки гранту проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні».

Старосинявська ОТГ у 2017 році  та стала фіналістом для отримання допомоги зі створення центру надання адміністративних послуг. Згідно заключеної угоди між селищною радою та U-LEAD із місцевого бюджету в рамках співфінансування виділено 535 тис. грн.  Завдяки принциповій позиції селищного голови Віталія Здебського, його новаторських ідей, як архітектора, стосовно створення сучасного центру європейського зразка Старосинявська громада працює і розвивається в напрямку надання усіх необхідних соціальних послуг населенню,  удосконалюються методи співпраці, планується оновлення.

Завдяки планомірній роботи колективу ЦНАПу, центр відомий за межами області  і став для багатьох новостворених громад базою навчання та збагачення досвідом.  Сьогодні делегація представників ОТГ, яку очолили начальник навчально-організаційного відділу Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Галина Григоришина та начальник відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики  Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації,  Олена Сліпко відвідали Старосинявську ОТГ з метою навчання учасників семінару, співпраці та  обміну досвідом роботи. Приїхали представники Волочиської, Війтівецької, Полонської, Гуменецької, Новоушицької ОТГ та ін.

Керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук ознайомила представників ОТГ  з інформацією про процес становлення Старосинявської ОТГ, реалізацією міжнародних проектів та співпрацею  селищної ради з інвесторами.

Керівник ЦНАПу Наталія Куцоконь детально,  із показом слайдів, розповіла про роботу центру, провела екскурсію приміщенням ЦНАП. На сьогодні  ЦНАПом надано 12 тисяч різних послуг населенню, що перевищує минулорічний показник. У залі центральної бібліотеки у формі  активного спілкування обговорено проблемні питання діяльності ЦНАП, оформлення приміщення, оснащення сучасним обладнанням.

На завершення учасникам семінару-навчання за програмою тематичного короткострокового семінару  «Актуальні питання надання адміністративних послуг» вручено сертифікати Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Фото без опису

Прес-служба ОТГ.