12  червня 2019  року відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яке відкрив  та  провів голова комісії Лучіцький Олег Іванович. Участь в роботі комісії взяли шість   членів комісії із  десяти,  а  також секретар селищної ради Гарник Н.І., заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської  селищної  ради  Дзюба Н.Л..

Депутати  детально опрацювали  27 проектів  рішень по земельних питаннях, що включені до порядку денного 48-ї чергової сесії селищної ради, яка запланована на 18 червня  2019 року,  погодили запропоновані  проекти, надали  свої  пропозиції. Зауваження  та  пропозиції  депутатів взято до уваги.

Депутати  працювали  зосереджено, злагоджено, плідно.