ВИСАДИЛИ БІЛЯ 200 КУЩІВ КВІТІВ БІЛЯ СВЯТОГО ДЖЕРЕЛА

Дата: 11.06.2019 17:19

Сьогодні працівники  апарату селищної ради, комунгоспу, разом із представниками агрокомпанії КЕРНЕЛ-ТОВ «Енселко-Агро», керівником відділу соціальної політики компанії Оленою Романенко, місцевими мешканцями с.Заcтавець  навели благоустрій території біля криниці Заставецького храму висадили близько 200 кущів різних літніx квітів, однорічників та багаторічних рослин.

Заставецька криниця – «святе джерело», як називають мешканці громади, в будь-яку пору  року приваблює жителів не лише Заставець, а й навколишніх сіл, смачною цілющою водою. У рамках соціальних угод із селищною радою керівництвом ТОВ “Енселко-Агро” сплановано ряд ремонтних робіт даного об'єкту ще в лютому та  поступово впроваджено в дію їх виконання. Наразі побудовано сучасні міцні сходи до самого джерела, викладено територію плиткою, ось днями планується встановлення нової надбудови над криницею.

Сьогодні спільними зусиллями працівників комунального підприємства селищної ради, апарату селищної ради разом із керівником відділу соціальної політики компанії КЕРНЕЛ-ТОВ «Енселко-Агро» Оленою Романенко, працівниками агрокомпанії, прихожанами  Заставецької церкви Свято-Різдва –Богородиці, Благочинним району Іоанном Задвірним на території висаджено близько 200 кущів різних квітів, які придбали від КЕРНЕЛ. Чотири оригінальні сучасні ковані лавки встановлено КЕРНЕЛ-ТОВ «Енселко-Агро» на території біля криниці  в рамках соціальної угоди із Старосинявською ОТГ.

Прохання до жителів громади: відвідуючи місце біля джерела, дотримуйтеся правил благоустрою, не смітіть на території, бережіть рослинний світ, підтримуйте чистоту і порядок.  Це і буде вашою гарною справою.

У понеділок 17 червня  – другий день Зеленої неділі планується освячення заставецької криниці зранку о 9.30 год.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Олена Володимирівна
2019-06-12 11:52:01

Вражаюча подія! Приємне враження від побаченого.Хто б там, що не говорив, але селищний голова Віталій Здебський докладає багато зусиль розвитку громади. Побільше подібних заходів.