Сьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, яке провела заступник голови адмінкомісії Оксана Бондарчук. У роботі комісії взяли участь прибуло 6 членів комісії із 11.

Комісія розглянула 6  протоколів про адміністративне правопорушення, складених працівниками  Старосинявського ВП СВП ГУНП щодо перебування на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння, порушення правил торгівлі; та відділом контролю за благоустроєм Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації щодо порушення правил благоустрою жителем с.Заставці.

Члени адмінкомісії внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Складено 5 постанов про адміністративні правопорушення. Загальна  сума  штрафів склала більше 600 грн.

Прес-служба ОТГ.