Хмельницька область, Хмельницький район

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 27.05.2019 13:08

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало шість жителів громади, які зверталися з актуальними питаннями сьогодення:

• щодо ямкового ремонту місцевої дороги в с..Буглаї, водовідведення з ділянки дороги;
  • щодо зрізу аварійних ялин в смт. Стара Синява;
  • оформлення земельної ділянки для ведення господарства (під город в с.Перекорі);
  • з приводу винесення в натуру земельної ділянки для проїжджої частини, яка веде до столярного цеху КП «Старосинявський ЦВК №1»;
  • з приводу отримання допомоги хворому на лікування;
  • виділення земельної ділянки 2 га учаснику АТО (с.Гончариха).

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями.

Кожне питання взято на контроль селищного голови, доручено начальнику відділу земельних відносин виконкому селищної ради вивчити шляхи вирішення проблемних питань, зробити висновки, розглянути можливість виконання завдань згідно чинного законодавства, доручено комунальному підприємству вирішити питання зрізу аварійних сухих дерев.

У роботі взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник юридичного відділу селищної ради Ігор Шевчук.

Зроблено аналіз усіх робочих питань, що підіймалися громадянами на прийомі, земельні питання направлено для вивчення відділу земельних відносин виконкому селищної ради.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)