Сьогодення вимагає різних підходів до вирішення актуальних питань жителів населених пунктів громади. Важливим кроком діяльності є співпраця селищної ради з місцевими інвесторами, які орендують земельні ділянки (паї) для ведення власної господарської діяльності.

Фото без опису

Новий вид співпраці започатковано в c.Карпівці, де в рамках договорів соціального партнерства селищної ради із БФ «Разом з КЕРНЕЛ» здійснено виїзд лікаря-терапевта для медичного обстеження населення. На сьогодні в селі проживає 75 мешканців, у літній період приїжджають в село більше 50 чоловік. Працює фельдшерський пункт в Карпівцях, до  найближчої амбулаторії сімейної медицини близько 10 км.

Керівництвом фонду "Разом з КЕРНЕЛ" вирішено організувати надання медичної допомоги згідно соціальних договорів.

Такі обстеження практикуватимуть і надалі.

Прес-служба ОТГ.