Хмельницька область, Хмельницький район

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК СПОВІСТИВ ПРО КАНІКУЛИ

Дата: 25.05.2019 08:52

Шкільне свято «Останнього дзвоника» – завжди хвилююча  подія в житті  кожного - учнів, учителів та батьків, це як символ одного з родинних свят. У школах громади зібрали  урочисті лінійки: діти прийшли з барвистими весняними квітами, які дарували гостям та учителям, звучали українські  пісні про школу, тріпотів на вітрі  жовто-блакитний прапор, якого підняли в кожній школі, відмінникам урочисто вручали грамоти та слухали прощальні слова випускників,  вірші першокласників, хвилюючі напутні слова батьків.

Щирі вітання адресувала випускникам та учням Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст. №2 Світлана Лакуста, заступник селищного голови з питань виконавчого комітету. Адресувала найкращі вітання добра, успіхів у навчанні, миру та злагоди в родинах.

У Старосинявському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія»  на урочистій лінійці з нагоди свята привітав присутніх начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук, бажаючи гарного відпочинку, сонячних днів, подякував учителям за клопітку працю.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)