РОЗМАЙ -2019

Дата: 20.05.2019 13:32

У Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбувся обласний огляд-конкурс хореографічних колективів мистецьких навчальних закладів «Розмай-2019» в номінаціях: «класична хореографія», «народно-сценічна» та «стилізована народна хореографія», в якому взяли участь вихованці хореографічного ансамблю Старосинявської ДМШ «Лілея» під керівництвом викладача Шатайло Лілії Борисівни у вікових категоріях «Дебют» (наймолодші учасники), «Молодша» та «Середня».

У конкурсі взяли участь 50 танцювальних колективів з 30-ти мистецьких шкіл області в кількості 700 учнів. Учасники презентували номери у народно-сценічному та класичному варіанті. Таким чином вони продемонстрували набуті творчі навички протягом важкого навчального року. Виступи учасників оцінювало журі під головуванням заслуженого діяча мистецтв України В.Чорнобиля.

Юні конкурсанти Старосинявської мистецької школи, ставши дипломантами конкурсу, отримали схвальні відгуки членів журі, цінні рекомендації відносно подальшого творчого росту колективу та запрошення на конкурс «Розмай-2020».

Директор Старосинявської ДМШ Сергій Кучер.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)