Людина НЕ товар!!!

Дата: 20.05.2019 13:21

У м. Хмельницькому в інституті управління і права проводився дводенний семінар - тренінг для працівників ЦСССДМ, ССД на тему «Організація допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми та інших форм насильства», який був організований благодійним фондом «КСЕНА».

Фахівець із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Інна Шуляк взяла участь в семінарі. Під час навчання було розглянуто Закон України «Про протидію торгівлі людьми», який визначає організаційно-правові засади протидії торгівлі людьми, гарантуючи гендерну рівність, основні напрями державної політики та засади міжнародного співробітництва у цій сфері, повноваження органів виконавчої влади, порядок встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та порядок надання допомоги таким особам.

Старосинявський ЦСССДМ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)