ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ БІЛЯ «СВЯТОГО ДЖЕРЕЛА»

Дата: 06.05.2019 13:34

Заставецька криниця – «святе джерело», як називають мешканці громади, потребує наведення належного благоустрою. У рамках соціальних угод із селищною радою керівництвом ТОВ “Енселко-Агро” сплановано ряд ремонтних робіт даного об'єкту та впроваджено в дію їх виконання.

Селищний голова Віталій Здебський зустрівся із керівником відділу соціальної політики компанії КЕРНЕЛ-ТОВ «Енселко-Агро» Оленою Романенко та старшим менеджером  ТОВ «Енселко-Агро» Вадимом Муравським.

Під час зустрічі обговорено об'єми виконання робіт та складено перелік матеріалів, необхідних для завершення ремонту криниці. Перші кроки з оновлення “святого джерела” уже зроблено.

Учасники зустрічі також відвідали об’єкти,  котрі потребують покращення та намітили спільні плани щодо співпраці. (ВІДЕО – співпраця Старосинявської ОТГ із БФ «Разом з КЕРНЕЛ»).

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)