Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОДОВЖИЛИ РОБОТИ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 04.05.2019 11:26

Щороку після Великодня за давніми народними звичаями відзначається поминальний тиждень або, як називають в народі, Проводи. Кожен в ці дні приходить до могил своїх рідних, щоби віддати данину пам'яті: засвітити свічку та покласти квіти…

Відшуковуючи час серед дощових днів травня, коли погожі години дають можливість наводити благоустрій на кладовищах, працівники комунальних підприємств селищної ради «Старосинявський комунгосп» та «Старосинявський центральний водоканал №1» напередодні провідної неділі працювали над розчисткою територій кладовищ у Старій Синяві та згідно узгодженого графіку вивозили тверді побутові відходи та сухостій із кладовищ в окремих селах громади. На робочій нараді із керівниками комунальних служб селищним головою Віталієм Здебським погоджено графіки прибирання територій із залученням техніки підприємств.

До благоустрою територій кладовищ приєдналися в.о. старост населених пунктів громади, мешканці та орендарі земельних ділянок.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)