ВИСАДИЛИ 200 САДЖЕНЦІВ ХВОЙНИХ І ЛИСТЯНИХ ДЕРЕВ

Дата: 10.04.2019 16:15

Сьогодні селищним головою Віталієм Здебським організовано акцію озеленення «Посади дерево» на території об’єднаної територіальної громади.

В рамках акції учнівська молодь Старосинявського НВК – учні 9-10 класів із вчителем біології Тамілою Буравською – вийшли на пустуючі території вул.Заводської біля старого парку, щоби озеленити їх та прибрати.  Активну участь в озелененні взяли: селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук, директор спеціалізованого комунального лісогосподарського підприємства селищної ради «Діброва» Дмитро Довгалюк, директор Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» ім. О.Романенка Олександр Ткачук із працівниками, депутат селищної ради Олег Лучіцький, завідувач господарської частини відділу освіти Віктор Дунець, керівник Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області Мирослав Явдощук із рятувальниками.

Учасниками акції висаджено 150 хвойних дерев – садженців сосни та 50 листяних – садженців берези, які вчасно заготовили для посадки працівники СКЛГ підприємства «Діброва» Старосинявської селищної ради.

Рятувальники забезпечували доставку води.

Працівниками КП "Старосинявський комунгосп" вивезено сміття із території, де висаджували молоді дерева.

Озеленення територій, як і наведення благоустрою, завжди залишається справою благородною, ефективність якої залежить від усіх мешканців громади.

Тому дана акція буде продовжуватися із першого квітня до першого травня 2019 року, цей період Старосинявською ОТГ оголошено місячником санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)