Фото без описуАдміністратора відділу з організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра та стаж роботи за фахом не менше трьох  років (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 5  років стажу за фахом в інших установах.

Для участі у конкурсі  подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка П-2ДС з додатками;
  • копія документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія диплома (з додатками);
  • копія трудової книжки, завірена за місцем роботи;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • декларація про доходи за попередній рік;
  • дві фотокартки розміром 4х6.

Конкурсною комісією проводиться екзамен.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8 з 08.00 до 15.00.

Керуючись Законом України «Про внесення змін до  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб» документи приймаються до 21 квітня 2019 року.

Конкурсна комісія.