Вітання селищного голови з Міжнародним жіночим днем

Дата: 07.03.2019 10:25

Дорогі жінки! Щиро вітаю вас зі святом весни і любові - з Міжнародним жіночим днем! Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності в селищі та селах нашої громади, де б не працювала жінка, адже неможливо уявити собі наше життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Доземний уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі.

Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов'ю до людей і до праці будуєте майбутнє.

Ви, як берегині людського роду, охоронниці родинного вогнища, запалюєте у серцях добро, любов та радість. Бажаю вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров'я, мирного неба та родинного затишку. Нехай ваші долі будуть щедро обдаровані теплом і любов'ю, а серця зігріті турботою й увагою рідних та близьких.

Зі святом вас!