Хмельницький обласний науково - методичний центр культури і мистецтва проводив обласний героїко – патріотичний фестиваль-конкурс "Червона калина"  в Хмельницькому театрі імені М. Старицького, цей конкурс дарував перемоги юним талантам Старосинявської громади.

Від Старосинявської ОТГ були представлені колективи, а саме:

• Тріо районного будинку культури «Елегія» у складі Ніла Лотишко, Зоя Ткачук, Анатолій Лотишко- керівник З.Ткачук;
  • Народний аматорський хор ДПДГ Пасічна «Благовіст» - керівник С.Жарун;
  • Дует бандуристів Пасічнянської мистецької школи у складі Чорної Вікторії та Оксани Іващук – керівник Г. Німець;
  • Квартет бандуристів Пасічнянської мистецької школи у складі Світлани Жарун, Матусевич Людмили, Чорної Вікторії та Оксани Іващук – керівник Г.Німець;
  • Рикун Олена - учениця Старосинявської мистецької школи– клас викладача Л.Макогонської ;
  • Рудзенко Надія - учениця Старосинявської мистецької школи – клас викладача О.Балла;

Учасники обласного героїко – патріотичного фестивалю-конкурсу "Червона калина"   нагороджені дипломами за участь . Рудзенко Надія - учениця Старосинявської мистецької школи виборола ІІІ місце у молодшій категорії серед вокалістів.

Відділ культури, туризму, національностей та релігій виконкому селищної ради дякує за сприяння в поїздці Народному депутату України Віктору Бондару, відділу освіти, молоді , спорту та культури Старосинявської ОТГ та Старосинявській селищній раді.