З нагоди 30-ої річниці річниці виводу військ з Афганістану в спортивній залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІст.,гімназія» ім. О.Романенка пройшов Кубок селищної ради з волейболу серед команд КФК, пам’яті воїна-інтернаціоналіста Є.Шапка.Фото без опису

15 лютого 2019 року в традиційному турнірі взяли участь команди: сіл Адампіль, с.Мшанець, с.Пасічна, с.Нова Синявка, смт.Стара Синява, с.Пилявка.

Учнівське самоврядування гімназії підготувало сценарій проведення спортивного заходу.

Прочитані вірші, оповиті патріотизмом, любов’ю до Вітчизни. Пролунала патріотична пісня для учасників спортивного турніру, яку з трепетом та хвилюванням сприйняли усі учасники спортивного заходу.

Глядачі хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів Є.Шапка, М.Поліщука, О. Романенка, бійців ,які загинули на сході України, захищаючи суверенність нашої держави.

З вітальним словом до спортсменів звернулася заступник селищного голови Світлана Лакуста, голова Старосинявської спілки ветеранів АТО Олександр Осадчук.

Напружено проходили ігри, кожна команда намагалась показати найкращу свою гру із суперником, щоб завоювати перехідний Кубок.

У підсумку за 3-4 місця зустрілися команда с.Нової Синявки та с.Адампіль , перемогу святкувала команда с.Нової Синявки.

Переможцем турніру з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Є.Шапка стала команда смт.Стара Синява, яка в напруженій боротьбі у фіналі перемогла команду «Еліта» с.Пасічна.

Начальник відділу освіти,молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук за дорученням селищного голови Віталія Здебського підсумував турнірне становище команд після завершення турніру, а також вручив капітанам команд волейбольні м’ячі.

Перехідний Кубок та грамоти селищної ради переможцям та призерам турніру вручила Світлана Лакуста.

Олександр Осадчук – вручив переможцю і призерам волейбольні м’ячі, призи від ветеранів ООС.

П.Скригунець, головний спеціаліст відділу

освіти, молоді, спорту,культури