ОБГОВОРЕНО ЯКІСТЬ ХАРЧУВАННЯ

Дата: 12.02.2019 13:38

Відділом освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради проведено нараду керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, кухарів з питань дотримання санітарного законодавства, створення безпечних гігієнічних умов організації навчально-виховного процесу, належної організації харчування і проведення навчання по дотриманню вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів», а також «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» затвердженого наказом МОЗ від 21.03.2016 №234, «Державних санітарних правил і норм, влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу».

Нарада проходила в приміщенні актової зали Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім. О.Романенка за участю представників Старосинявської районної державної адміністрації, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Старосинявського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Старосинявського районного управління ГУ Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Обговорено важливі питання дотримання норм вищевказаних законів, створення відповідних можливостей в навчальних та дошкільних навчальних закладах.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури

виконкому селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)