СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 12.02.2019 16:12

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 10 жителів громади, які зверталися з різноплановими питаннями життєдіяльності населених пунктів:

• Проведення ремонту сільського Будинку культури с.Йосипівка;
  • Розвитку інфраструктури (освітлення вулиць, водопостачання, с.Йосипівка);
  • Забезпечення мешканців села належним медичним обслуговуванням (с.Йосипівка);
  • Виконання угод соціального партнерства в с.Івки, с.Мисюрівка;
  • Оформлення документації на земельні ділянки, якими громадяни користуються більше 10 р., 15 р. та ін. земельні питання.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями.

Кожне питання взято на контроль селищного голови, доручено керівникам відповідних служб вивчити шляхи вирішення питань, зробити відповідні економічно-фінансові підрахунки.

У роботі взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу земельних відносин Наталія Дзюба, начальник відділу культури, національностей, релігії та туризму виконкому селищної ради Богдан Німець, начальник КП «Старосинявський комунгосп» Ігор Федорчук. Зроблено аналіз усіх робочих питань, що підіймалися громадянами на прийомі, земельні питання направлено для вивчення відділу земельних відносин виконкому селищної ради.

Згідно порушених звернень, представники селищної ради: начальник відділу культури Богдан Німець, завідуюча клубом с.Йосипівка Тетяна Джобулда та будівельник Олег Трояк спільно із жителями села з обіду виїхали на об’єкт – сільський Будинок культури с.Йосипівка, з метою обстежити стан будівлі: провели обміри, визначали зношеність, зробили обстеження будівлі сільського клубу, щоби скласти кошторис для перекриття даху, заміни дверних та віконних блоків, поточного ремонту фасаду приміщення та безпосередньо поточний ремонт в середині приміщення; дані матеріали направлятимуть на розгляд сесії.

За матеріалами прийому громадян.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)