Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08 лютого 2019 року смт Стара Синява №14/2019-р

 

 

 

Про скликання 44 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання»

 

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати сорок четверту чергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 19 лютого 2019 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява з таким порядком денним:

 1. Звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік.
 2. Про внесення змін до «Цільової програми розвитку системи лікувально - профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2019 рік».
 3. Про внесення змін до Програми «Питна вода» Старосинявської селищної ради на 2016 -2020 роки.
 4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету на 2019 рік.
 5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
 6. Про передачу водозабірної свердловини в с. Гречана з комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 7. Про передачу водозабірної свердловини в с. Пасічна комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 8. Про передачу водопроводу від артезіанської свердловини № 2 с. Іванківці комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 9. Про передачу водопроводу с. Лисанівці комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 10. Про передачу водопроводу с. Пишки комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 11. Про передачу водопроводу с. Сьомаки комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 12. Про передачу водопроводу с. Паньківці комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 13. Про передачу водопроводу вул.8 Березня с. Сьомаки комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 14. Про передачу водопроводу с.Дашківці комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 15. Про надання дозволу на здачу в оренду частини нежитлового приміщення рентген -кабінету площею – 25,8 кв.м., що знаходиться за адресою смт. Стара Синява вул. Грушевського,15 для розміщення зуботехнічної лабораторії.
 16. Про надання дозволу на здачу в оренду частини нежитлового приміщення рентген-кабінету площею – 11,4 кв.м., що знаходиться за адресою смт. Стара Синява вул. Грушевського,15 для розміщення зуботехнічної лабораторії.
 17. Про передачу насоса 50WQ15-40—5,5 з комунальної власностї Старосинявської селищної ради з балнсу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 18. Про передачу об’єктів, обладнання, що відносяться до системі водопостачання населення Старосинявського району комунальної власностї Старосинявської селищної ради з балнсу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 19. Про передачу вуличних мереж водопроводу с. Бабине комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».
 20. Про передачу вуличних мереж водопроводу (приєднання) від артсвердловини до існуючої мережі водопостачання с. Гречана комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».
 21. Про передачу вуличних мереж водопроводу с. Йосипівка комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1»
 22. Про передачу вуличних мереж водопроводу вулиць Шевченка, Садової, Травневої, пров. Лісового в с. Лисанівці комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».
 23. Про передачу вуличних мереж водопроводу с. Ожарівка комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».
 24. Про передачу вуличних мереж водопроводу (приєднання) від артсвердловини до існуючої мережі водопостачання с. Пасічна комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».
 25. Про передачу вуличних мереж водопроводу від артсвердловини № 2 с. Харківці комунальної власності Старосинявської селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1»
 26. Про надання матеріальної допомоги.
 27. Про реорганізацію Старосинявської центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Старосинявська центральна районна лікарня»
 28. Про присвоєння почесного імені закладу Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ст. №1 та його перейменування.
 29. Про план роботи селищної ради на І півріччя 2019 року
 30. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Старосинявської селищної ради на 2019 рік.
 31. Про скасування рішення 34 сесії селищної ради VII скликання № 05/2018 від 20.07.2018 року.
 32. Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок по вул. Ватутіна в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області
 33. Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок по вулицях Ватутіна, Грушевського, Івана Франка в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області
 34. Про затвердження актів списання житлових будинків.
 35. Інформація керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури про результати діяльності органів прокуратури за 2018 рік.

2. Запросити на сесію : депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Франчука В.В.; голову Старосинявської районної ради Олійника В.В.; керівників установ та організацій : головного лікаря КП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконуючого комітету селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та туризму Німця Б.П., головного лікаря Старосинявського комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьєву Н.О., директора Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальників КП «Старосинявський комунгосп» Федорчука І. Ю., т.в.о. директора КП «Центральний водоканал №1» Лукінова Ю.І., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Явдощука М.В.; директора Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів «Надія» Герасимчук І.В., директора Старосинявськеого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шостацьку І.В., директора комунально підприємства лісомисливського господарства «Діброва» Довгалюка Д.І., начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції Дулєпова С.О., керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сліпця В., редактора газети «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост; представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Селищний голова                    В.Е.Здебський