З МЕТОЮ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД

Дата: 18.01.2019 15:09

У селищній раді відбулося засідання «круглого столу» на тему «Державні інвестиції для місцевого економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах». В роботі взяли участь Сергій Пшевчук, інтерв’юер Київського Міжнародного інституту соціології; Вікторія Любенчук, радник з децентралізації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування; Оксана Бондарчук, керуючий справами апарату селищної ради; Інна Гноянко, заступник начальника управління фінансів виконавчого комітету селищної ради; Петро Постернак, начальник відділу економіки, торгівлі та інвестицій виконкому селищної ради.

Обговорено шляхи розвитку ОТГ з часу створення; роль державних інвестицій в розвитку ОТГ, які надійшли до селищного бюджету протягом останніх трьох років, плани та перспективи розвитку ОТГ , залучення комунікацій для розвитку ОТГ в сучасному інформаційному суспільстві.

За матеріалами наради.