РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА

Дата: 18.01.2019 15:11

У малому залі засідань відбулася робоча нарада з метою забезпечення належних умов роботи дільничних виборчих комісій з виборів Президента України. Участь в роботі наради взяли виконуючі обов’язки старост населених пунктів громади, перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Балла, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату адміністрації Наталія Грицева.

Спільно із в.о. старост проаналізовано детально стан приміщень, в яких планується робота 46-ти виборчих дільниць, обговорено матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення виборів Президента згідно ст.39 Закону України «Про вибори Президента України». Вказано, які недоліки потрібно ліквідувати , щоби діяли виборчі дільниці в селах Дубова, Травневе, Красносілка, Нова Синявка, Перекора, Адампіль, Гончариха в належних умовах. Учасники наради здійснили окремий виїзд на виборчу дільницю.

В усіх інших селах приміщення готові для роботи виборчих дільниць.

На нараді також розглянуто ряд робочих питань, що стосуються виконання посадових обов’язків в.о. старост.

За матеріалами наради.