Хмельницька область, Хмельницький район

ЧИ БУДЕ ТЕПЛО?

Дата: 17.01.2019 16:02

Проблема дотримання належного теплового режиму в загальноосвітніх закладах громади та деяких приміщеннях комунальних установ селищної ради, які обслуговувалися ТОВ «УКРТЕПЛО-Хмельницький» , виникла раптово з початком 2019 року, коли термометри зафіксували найвищу температуру в приміщеннях +10 - + 12 градусів Цельсія. Вперше теплопостачальники не виконали умов домовленості і припинили опалювати приміщення посередині опалювального сезону 2019 року.

Як наслідок було порушено тепловий режим у навчальних закладах: Адампільська ЗОШ І-ІІІ ст.; Старосинявська ЗОШ І-ІІ ст. №2; Старосинявська ЗОШ І-ІІ ст. №1. До селищної ради поступали звернення щодо термінового налагодження теплопостачання.

Селищний голова Віталій Здебський скликав оперативну робочу нараду з приводу налагодження нормального теплового режиму в приміщеннях, у якій взяли участь: перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, керівники структурних підрозділів виконкому селищної ради – Олександр Пузирук, начальник відділу освіти, Богдан Німець, начальник відділу культури, Володимир Мельник, начальник відділу комунального майна, ЖКГ та інфраструктури, Олег Ніколаєць, начальник відділу ДАБК, Інна Гноянко, заступник начальник управління фінансів, Надія Синькович, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, Ігор Шевчук, начальник юридичного відділу, Наталія Косташ, начальник УДКСУ у Старосинявському районі Хмельницької області. На нараді детально обговорено проблему, віднайдено оптимальні шляхи вирішення питань, і 17 січня 2019 р. відновлено нормальний тепловий режим.

Відділ комунального майна, ЖКГ та інфраструктури.