У громаді в 2018 році розпочала діяльність сучасна «Нова Українська Школа», яка має ряд змін та нових підходів до особистості учнів в навчально-виховному процесі; створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради.

З нового навчального року – 2018-2019р.р. пер­шокласники пішли навча­тися в Нову Українську Школу. На організацію роботи НУШ використано до 2 млн. грн. субвенції з державного бюджету та співфінансування із селищного бюджету, створено усі необхідні умови, закуплено сучасне облад­нання; на 2019 рік для перших класів на обладнання передбачається державою один млн. грн. та частково співфінансування з місце­вого бюджету.

На закупівлю сучасних меблів у 2018 р. для 1-го класу НУШ використано 181 тис. 619 грн. та співфінансування із селищного бюджету – 25 880 тис.; для придбання необхідної оргтехніки для 1-го класу НУШ використано 201 654 грн. дер­жавної субвенції та із селищного бюджету співфінансування склало – 67 200 грн.; для придбання комп’ютерного обладнання – 183 890 тис. грн. державної субвенції та з місцевого бюджету 12 940 грн.; для за­купівлі дидактичних матеріалів використа­но кошти державної субвенції – 273 369 грн. та із селищного бюджету – 25 880 грн.

У громаді створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосиняв­ської селищної ради, який утворений з метою забезпечення права дітей з особливими освітні­ми потребами віком від 2 до 18 років на здоб­уття дошкільної та загальної середньої освіти. На утримання центру виділено 124,5 тис. грн. державної субвенції та 72 тис. грн. виділено із селищного бюджету на придбання комп’ютерної техніки, проведення ремонтних робіт.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури