НА ОНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТІВ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ ВИКОРИСТАНО БІЛЬШЕ ОДНОГО МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Дата: 11.01.2019 09:21

У 2018 році селищною радою в галузі культури було реалізовано та завершено такі справи: проведено поточний ремонт сільського Будинку культури с. Олексіїв­ка - 7000 грн.; поточний ремонт пам’ятника Т.Г.Шевченка на центральній площі Старої Синяви – 41 тисяча 864 грн.; завершено повністю капіталь­ний ремонт сходів КП «Староси­нявський РБК» – 297 тисяч 546 грн., який розпочали в кінці 2017 р.; завер­шено заміну віконних та дверних блоків на металопластикові – 141 тис. 947 грн.; капітальний ремонт тамбуру та фойє – 185 тис. 434 грн.; реконструк­ція санвузлів – 430 тис. 021 грн.; улаштування панду­са в РБК – 75 тис. 481 грн.; на поточні ремонти клубів виділено 25 200 грн.

Здій­снено поточний ремонт коридору та класних кім­нат на суму 1100 гривень у Старосинявській дитячій музичній школі; поточний ремонт сходів в Пасічнянській ДМШ на суму 5590 грн. Кошти на вищевказані види робіт спрямовувалися із селищного бюджету та сучасного європейського проекту «U-LEAD».

Відділ культури, національностей, релігій та туризму

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)