Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 13.12.2018 13:18

12 грудня 2018 року у залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради. Засідання відкрив та провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушин Андрій Андрійович. Члени виконавчого комітету розглянули 5 питань. Схвалили проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік».

Прийняли рішення:

• Про взяття на обслуговування до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старосинявської селищної ради 8 громадян, які потребують допомоги соціальних працівників;
  • Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам громадян;
  • Про взяти на квартирний облік для поліпшення житлових умов в першу чергу учасників АТО, що потребують житла;
  • Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз аварійних дерев, які досягли вікової межі та несуть загрозу життю людей і будівлям на території населених пунктів Старосинявської селищної ради.

Головуючий підбив підсумки роботи засідання виконавчого комітету. Члени виконкому працювали злагоджено, плідно, конструктивно.