ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ В РАМКАХ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Дата: 10.12.2018 14:42

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» 7 грудня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось засідання круглого столу для молоді на тему «Мій світ без насильства».

В засіданні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина,начальник сектору привенції, підполковник поліції Віктор Попович, інспектор ювенальної привенції, лейтенант поліції Михайло Литвинюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Наталія Сивопляс, фахівець соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді селищної ради Інна Шуляк, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Полюляк, провідний фахівець з профорієнтації Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Людмила Гарник, завідувач сектору опіки служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Каспрук та інші.

Учасники заходу обговорили питання проведення профілактичної роботи щодо протидії насильству, подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства. На засіданні круглого столу також підвели підсумки проведеної акції «16 днів без насильства».

Коментарі:

Небайдужий громадянин
2018-12-13 10:07:20

Як ви вважєте: залишити двійко дітей без батька та гайнути до нової пасії-це не насильство над психологією дітей? Може дасть відповідь учасник Вашого заходу, що сидить у першому ряду ( у званні підполкрвника по-моєму)?