Хмельницька область, Хмельницький район

Світлій пам’яті земляків. Ми пам’ятаємо.

Дата: 23.11.2018 11:47

У селищній відбулася нарада щодо підготовки та проведення заходів з відзначення 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу на території Старосинявської селищної ради.

В роботі взяли участь заступник селищного голови Світлана Лакуста, секретар селищної ради Наталія Гарник, керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу культури Богдан Німець, керівники та представники установ, організацій, працівники апарату селищної ради, поліції.

Обговорено: стан підготовчих заходів по благоустрою в населених пунктах громади пам’ятних місць поховань жертв Голодоморів; організація та проведення заходів, приурочених цій даті.

У суботу 24 листопада 2018 р. о 15.00 год. біля Меморіального хреста жертвам Голодомору 1932-33 р.р., в центрі селища (Свято-Покровський храм) відбудуться пам’ятні заходи з нагоди 85-их роковин Голодомору 1932-1933 р. в Україні, участь в загальноукраїнській акції «Засвіти свічку», приурочені світлій пам’яті наших земляків, які постраждали в ті роки.

Ми пам’ятаємо. Світ визнає!

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)