Старосинявська громада долучиться до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 23.11.2018 10:34

22 грудня в Старосинявській селищній раді відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня.

Під час засідання, яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, напрацьовано план заходів у рамках акції. Ним передбачено проведення семінарів, засідання круглого столу, інформаційно-просвітницьких заходів серед дітей, молоді, різних категорій сімей, перегляд відеофільмів, книжкової виставки, конкурс дитячих малюнків та інше.

Члени організаційного комітету поділилися своїми планами та обговорити організаційні моменти проведення акції.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)