Хмельницька область, Хмельницький район

МЕДИЧНА РЕФОРМА: ШЛЯХИ ВПРОВАДЖЕННЯ

Дата: 22.11.2018 16:28

Про подальші перспективи реформування галузі охорони здоров’я йшлося під час зустрічі, що відбулася в облдержадміністрації 21 листопада. В зустрічі взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, керівник експертної групи з питань реформування системи охорони здоров’я Директорату медичних послуг МОЗ Тетяна Орабіна.

Під час робочої зустрічі розглянули наступні кроки, які будуть впроваджуватися Міністерством охорони здоров’я в напрямку фінансування системи охорони здоров’я, автономізації закладів охорони здоров’я, реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для амбулаторно-поліклінічної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

В робочій зустрічі взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Надія Ананьєва та головний лікар центральної районної лікарні Віталій Макогонський.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)