ЗАВЕРШУЮТЬСЯ РОБОТИ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ДРУГОЇ ЧЕРГИ ВОДОПРОВОДІВ

Дата: 12.11.2018 15:14

У вересні 2018 року розпочалися заплановані роботи по об’єктах   з будівництва другої черги реконструкції об’єктів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році, зокрема: реконструкція вуличних мереж водопостачання с. Пишки; реконструкція вуличних мереж водопроводу в с.Ожарівка; реконструкція мереж водопостачання від артезіанської свердловини №2 с.Іванківці; реконструкція вуличних мереж водопроводу с. Бабине; реконструкція вуличних мереж водопроводу від артсвердловини №2 с. Харківці; реконструкція вуличних мереж водопроводу с. Йосипівка.

Протягом жовтня-листопада робоча група у складі селищного голови Віталія Здебського, першого заступника селищного голови Андрія Карпушина, начальника відділу (Інспекції) ДАБК Олега Ніколайця, інженера з технічного нагляду Віктора Гавчука постійно здійснювала виїзди на об’єкти, де проводилися роботи по реконструкції водопроводів у селах: Іванківці (друга частина села); Йосипівка, Пишки, Ожарівка, Бабине, Харківці.

Готовність даних об’єктів складає 85 %. Залишилося виконати роботи щодо облаштування оглядових колодязів.

Відділ ДАБК.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)