Фото без описуВідбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі виконкому взяли в.о. старости сіл громади, працівники апарату селищної ради.

Розглянули питання:

1. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря (керівника) комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» , про що інформувала Лакуста Світлана Віталіївна – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Про відкриття Дошки Пошани Старосинявської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) та заходи з нагоди 27-ої річниці незалежності України розповіли – керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук та начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради Богдан Німець.

3. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз дерев на території Старосинявської селищної ради інформувала Оксана Бондарчук, яка детально зупинилася на актах обстеження зелених насаджень в с.Яблунівка, де 25 аварійних верб загрожують падінням на будинки та лінії електропередач, про що було звернення жителів села та депутата округу В.Пушкара; видалення аварійнихх дерев в с.Нова Синявка, про що говориться у зверненні в.о. старости села Г.Пилипчук та жителів села; видалення аварійних дерев в смт Стара Синява (біля старого кладовища). Ці питання обговорено із в.о. старост.

4. Про затвердження Звіту  про роботу  адміністративної комісії виконавчого  комітету  Старосинявської селищної   ради за І півріччя 2018  року т- інформувала інформувала Оксана Бондарчук, за перше півріччя 2018 рік відбулося сім засідань адмінкомісії, на яких детально розглянуто 98 протоколів про адміністративні правопорушення. Адміністративною комісією протягом першого півріччя 2018 року винесено 88 постанов про адміністративні правопорушення, дано 3 попередження, 2 усних зауваження, 9 постанов про закриття справи, накладено штрафів у сумі 6834 грн., сплачено правопорушниками 3570 грн.

Старосинявською селищною радою направлено 30 постанов на суму 6052 грн. до Старосинявського районного відділу державної виконавчої служби Головного Територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Члени виконкому затвердили даний звіт.

У розділі «РІЗНЕ» заслухано інформацію про проведення осіннього призову на території Старосинявської ОТГ, про що доповів Максим Хмарук, т.в.о. військового комісара Старосинявського РВК.

Фото без опису

Прес-служба ОТГ.