СВЯТКУВАННЯ 27-ої РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.08.2018 17:43

У селищній раді відбулося засідання оргкомітету   з нагоди проведення  та організації заходів до 27-ої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора, яке провів голова оргкомітету, голова об’єднаної територіальної громади Віталій Едуардович Здебський.

Участь в роботі оргкомітету взяли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради  Богдан Німець, працівники КП «Старосинявський комунгосп», начальник РС ГУ ДСНС  в Хмельницькій області Валентин Матіяш, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Наталія Сивопляс, заступник начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського  ВП ГУНП в Хмельницькій області Олександр Пасічник та працівники селищної ради.

Члени організаційного комітету  визначили час проведення та перелік офіційних, святкових заходів з нагоди проведення 27-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора на центральній площі селища. (Додається графік).

Оргкомітет.