Фото без описуПитання водопостачання залишається одним із найголовніших в сфері благоустрою та житлово-комунального господарства. Тому відбулись загальні збори жителів села Пилявка за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани Лакусти, в.о. старосити с. Пилявка, с.Карпівці, депутата селищної ради Віри Котик, керівника комунального підприємства «Старосинявський центральний водоканал №1» Миколи Коломійця, інженера підприємства Юрія Лукінова.

 

 

Фото без описуНа порядку денному зборів розглядалось питання підключення домогосподарств до центральної гілки водогону.

Заступник селищного голови Світлана Лакуста повідомила присутніх про те, що Пилявківський водогін здано в експлуатацію, ознайомила з відповідними сертифікатами та актами. На прохання місцевих жителів розповіла, що  кошторисна вартість будівництва за затвердженою проектною документацією на будівництво становить 614,934 тис. грн., у тому числі витрати на будівельні роботи 423,069 тис. грн., витрати на машини, обладнання та інвентар 191,865 тис. грн.; за сприянням народного депутата України Віктора Бондаря до селищного бюджету надійшла субвенція в сумі 324,9 тис. грн. у 2016 р. на реконструкцію водопроводу с. Пилявка, яку повністю освоєно; селищною радою отримано сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництва об’єкта, є акт готовності об’єкта до експлуатації. Основні показники об’єкта – протяжність мереж водопроводу 50 м; 1460 м; 2977 м, змонтовано 5 колодязів.

Лукінов Ю.М. довів до відома присутніх, що на кожне домогосподарство повинні виготовлятись технічні умови підключення. Працівниками водоканалу проведено калькуляцію вартості технічних умов, яка складає 600 грн. Ціна залежатиме від обсягу виконаних робіт, тому до кожен власник двору має обговорити процес підключення індивідуально.

Місцеві жителі вирішили роботи з підключення до водогону від центральної гілки до житлових будинків доручити КП «Старосинявський Центральний водоканал №1».

Наразі тривають роботи по заключенню договорів між КП Центральний водоканал №1та населенням з приводу індивідуальних підключень до водопроводу, зроблено подвірний обхід населення та розробляються технічні умови підключення.

Відділ (Інспекція) ДАБК.