ОЧИЩЕНО П’ЯТЬ СВЕРДЛОВИН ТА ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОЕКТИ

Дата: 27.07.2018 12:03

Робота над реконструкцією водогонів у селах продовжується цього літа. Селищною радою організовано роботи з очищення 5 свердловин у селах Паньківці, Бабине, Йосипівка та дві свердловини у с.Паплинцях. Заплановано очистку свердловини в с.Харківці.

На виконкомі затверджено перелік проектів, видатки на які здійснюються за рахунок субвенцій державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад  у 2018 році.  Розпочнуться роботи з реконструкції вуличних мереж водопостачання у селах: Пишки, Ожарівка, Іванківці (друга частина села), Харківці, Бабине та  Йосипівка. Даний перелік  проектів  затверджено одноголосно депутатами селищної ради під час пленарного  засідання 35-ої позачергової сесії селищної ради, яка відбулася 27 липня 2018 року.

Відділ економічного розвитку, торгівлі
та інвестицій виконкому селищної ради.