Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26  липня 2018 року                                             смт  Стара Синява                     №44 /2018-р

Про скликання  35 –ї    позачергової  сесії    Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати  тридцять п’яту позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання    27  липня 2018 року  о 10 годині  ранку в  приміщенні Старосинявського НВК  (актовий зал)  в смт. Стара Синява  з  таким  порядком  денним:

• 1.Про затвердження  проектів, що реалізуються за рахунок  субвенцій державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад  у 2018 році.
  • 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
  • 3. Про затвердження детального плану території  земельної ділянки по вул. Жукова   в с.Пилява  Старосинявського району  Хмельницької області.

2. Запросити на сесію: депутатів селищної  ради; голову  Старосинявської райдержадміністрації  Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.; заступника  начальника Красилівської ОДПІ – начальника  Старосинявського відділення  Вікарську Н.М., керівників  установ та організацій:  головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня»  Макогонського В.М.; начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконавчого комітету  селищної ради  Пузирука О.М., начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету  селищної ради Німця Б.П., директора Старосинявського  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія» Качур І.П., директора Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг») Чорного П.В., директора Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Шостацьку І.В., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В.,  директора  Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д., начальника  Старосинявського районного сектору ГУ  ДСНС у  Хмельницькій  області Матіяша В.В.; начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції Дулєпова С.О., в.о.редактора районної газети «Колос»  Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане  розпорядження  оприлюднити на офіційному сайті  ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                      В.Е.Здебський