ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 13.07.2018 15:37

У с.Харківці відбувся виїзний прийом громадян, який провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста.  Участь в роботі взяли  30 жителів села,  в.о. старости с.Харківці Наталія Гес, діловод  Тетяна Ладижець, завідувач сектору комунального майна  та житлово-комунального господарства та інфраструктури Володимир Мельник, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Петро Скригунець, депутат селищної ради Олег Лучіцький.

Із мешканцями села обговорено питання про можливість використання приміщення колишнього Харковецького навчального закладу для потреб  громади села.  Дане приміщення пустує, учнів  в селі немає, вихованці ДНЗ не відвідували дитсадок, тому заклад припинив свою діяльність. Щоби зберегти приміщення, доглядати за ним та використовувати для  потреб громадськості, жителі звернулися з таким проханням до депутата округу Олега Лучіцького та виконкому селищної ради.

Розглядається  їхня пропозиція згідно чинного законодавства – для передачі приміщення в оренду.

Прес-служба ОТГ.