ЩОБ ЗАПОБІГТИ СИТУАЦІЯМ НАСИЛЬСТВА

Дата: 16.07.2018 13:20

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Світлана Лакуста  та в.о. начальника відділу «Старосинявське бюро правової допомоги» Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оксана Куцоконь провели робочу зустріч, на якій обговорено питання взаємодії суб’єктів надання безоплатної правової допомоги під час здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності суспільства щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки у приватних стосунках, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед до постраждалих дітей.

На зустрічі відмічено,  що Верховною Радою України 07 грудня 2017 року прийнятий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким, зокрема, було внесено зміни  до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині віднесення осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також дітей до суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Старосинявське бюро правової допомоги.