19 серпня 1941 року – день скорботи в календарі пам’ятних дат Старосинявщини

Понад 40 місяців (з червня 1941 року по жовтень 1944 року), а це 1225 днів і ночей, палахкотіла на українській землі страшна війна. 14 липня 1941 року німецько-фашистські загарбники окупували Стару Синяву, а 19 серпня 1941 року вчинили дику розправу над євреями. За расовою теорією, єврейський народ був ворогом рейху, з чого випливало одне - ліквідація. Голокост, або масове знищення євреїв, проводилось фашистами після окупації будь-якої країни.

Восьма річниця світлої пам’яті Олександра Романенка

Сьогодні минає 8 років, як 19 серпня 2014 року в зоні АТО трагічно загинув наш земляк, Старосинявський селищний голова Олександр Трохимович Романенко, який у червні 2014 року вступив у ряди добровольців для захисту територіальної цілісності та недоторканості нашої держави. Його світлу пам'ять нині вшанували представники орану місцевого самоврядування Старосинявської ОТГ.

ВПО громади отримали допомогу за сприяння регіонального відділення АМУ

240 пар нового, сезонного дитячого взуття на прохання виконавчої дирекції РВ надали підприємці ринку «Укрторгсервіс», що в місті Хмельницькому. Допомога була розподілена між внутрішньо переміщеними особами, що тимчасово оселилися у таких громадах: Старосинявській, Віньковецькій, Грицівській, Понінківській, Теофіпольській, Меджибізькій, Антонінській.

Сьомаківський старостинський округ: акція «Підтримай своїх!»

Війна 2022 року понівечила серця і душі громадян України величезною втратою співвітчизників, але не зламала і ніколи, ніколи не зламає. В період цієї війни наші земляки всіляко підтримують українських бійців і беруть активну участь в акції «Підтримай своїх».

170-а доба війни в Україні…

Шановні мешканці громади! Ситуація станом на 12.00 12 серпня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 170-а доба війни в Україні.

ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ: ПРОДОВЖУЄМО СПРАВУ

Станом на 11.08.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3050 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 380 дітей, на даний час близько 1400 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують ще прибувати переселенці з тимчасово окупованих міст України.

Івківський старостинський округ: акція «Підтримай своїх!»

З перших днів війни жителі Івківського старостинського округу беруть активну участь в акції " Підтримай своїх!". Люди зносили продуктові набори, одіяла, подушки, матраци, покривала, одяг, готували домашні страви та виготовляли власними руками засоби захисту для ЗСУ.

Відбулося засідання виконкому

У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський за участю 29 членів виконкому. На виконкомі детально обговорили шляхи вирішення нагальних питань та прийняли рішення із 21 питання.