У День поезії у Старосинявській громаді

У  громаді відбулися заходи в рамках обмежень воєнного стану з нагоди Всесвітнього Дня поезії. Цікаві та емоційні виступи дарували  артисти Хмельницького театру ім.Старицького на сцені Старосинявського будинку культури та місцеві аматори с.Залісся на сцені Заліссянського СБК.

ВАЖЛИВО

Не потрапити у пастку шахраїв

Станом на даний час набули значного поширення шахрайські схеми, засновані на зловживанні довірою громадян.

Дякуємо за підтримку та розуміння!

Адміністрація КНП "Старосинявська багатопрофільна лікарня" дякує жителям громади, які прийшли підтримати ЗСУ та здали кров, таку необхідну для лікування важкопоранених захисників. Всього здали кров 85 осіб.

Голос пацієнтів

Хочете, аби медичний сервіс в Україні був якіснішим і зручнішим? Розкажіть нам про свій досвід взаємодії з системою охорони здоров‘я.

Селищний голова провів засідання виконкому

Селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 29 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять 58 загиблих Героїв.

Паспортні послуги доступні в ЦНАПі нашої громади!

Створення зручних і доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним із головних завдань, що має вирішуватися органами місцевого самоврядування. Спільними зусилями працівників Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради та Летичівського сектору УДМС в Хмельницькій області здійснено перший прийом документів для отримання послуги з оформлення паспорта громадянина України.

ВАЖЛИВО

Презентація нового сезону акселераційної програми для підприємиць Відважна 2.0.

Звертаємо увагу, що 26 березня о 13:30 відбудеться презентація нового сезону акселераційної програми для підприємиць Відважна 2.0. Програму створено для жінок, які планують започаткувати власну справу або потребують підтримки у розвитку вже активного мікро- чи малого бізнесу. Просимо поширити інформацію серед представників бізнесу, яких може зацікавити ця інформація.

Разом наводимо благоустрій у селі

Старости населених пунктів громади, використовуючи погожі весняні дні,  розпочинають наводити благоустрій  громадських  та пам'ятних місць.