Дискотека під відкритим небом

Старосинявська селищна рада Відділ культури  24.06.2018 р. 21.00 год - день МОЛОДІ New Era Bboys в Старій Синяві ПЛОЩА РБК + DJ Mihail ( DJ Dens ) Дискотека під відкритим небом За підтримки народного депутата України Бондаря Віктора Васильовича

До уваги жителів Старосинявської ОТГ

В зв’язку з наповненням бази персональних даних реєстру територіальної громади, просимо жителів Старосинявського району звернутись у відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету селищної ради, який знаходиться в ЦНАПі Старосинявської селищної ради за адресою: смт. Стара Синява, вул. Грушевського,61 (І поверх районного будинку культури) та подати наступні документи:

На виконання листа Міністерства соціальної політики України, Старосинявська селищна рада надає інформацію про впровадження проекту Міжнародної організації з міграції "Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні".

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Старосинявська селищна рада повідомляє про те, що до 29 серпня 2018 р. необхідно сплатити земельний податок з фізичних осіб за 2018 рік.

До уваги жителів Старосинявської ОТГ.

Відповідно до плану проведення комплексної перевірки системи оповішення цивільного захисту Хмельницької області 31 травня 2018 року буде проведена перевірка готовності системи централізованого оповіщення до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.