Шановні жителі Старосинявської громади!

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Стартував національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

23 квітня стартував загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року. Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

УВАГА КОНКУРС!

Оголошується конкурс щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах. Конкурс щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах відбудеться 29 травня 2018 року о 10 год.00 хв. в малому залі адмінбудинку Старосинявської селищної ради.