Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення  посади керівника Старосинявської центральної бібліотечної системи

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади керівника Старосинявської центральної бібліотечної системи

Відділ культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету Старосинявської селищної ради оголошує конкурс на заміщення посади Старосинявської центральної бібліотечної системи що є об’єктом комунальної власності Старосинявської селищної ради.