Житомирське вище професійне училище-інтернат продовжує набір

Дата: 16.06.2018 09:07

Шановні добродії! Звертаємось до Вас з проханням про допомогу в наданні можливості одержання дітьми-інвалідами професійної освіти в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті.

Наш навчальний заклад за 48 років існування випустив понад 10 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними обмеженнями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.

Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, свої уподобання.

Соціальна, професійна, медична, трудова реабілітація учнів під час навчання, допомагають їм повірити в себе і адаптуватися в житті.

За час навчання за учнями зберігається пенсія, надається стипендія.

Умови прийому додаються.

Сподіваємося на співпрацю.

Будемо вдячні за надання контактних даних (адреса, телефон, e-mail) відповідних громадян Вашого регіону для ознайомлення їх з можливостями отримання освіти в нашому учбовому закладі.

19 червня 2018р. о 12.00 в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті буде проведений захід «День відкритих дверей» (створена виставка учнівської творчості; виставка виробів прикладного мистецтва; знайомство із навчальним закладом; відео-презентація; надання консультацій та брошур). Запрошуємо всіх!